دانشگاه علوم پزشکی ایران
Iran University of Medical Sciences

اطلاعیه مربوط به متقاضیان مهمانی در دانشگاه علوم پزشکی ایران

 | تاریخ ارسال: ۱۳۹۵/۸/۲۴ | اطلاعیه مربوط به متقاضیان مهمانی  در دانشگاه علوم پزشکی ایران

 در نیمسال دوم  سال تحصیلی  96-95

با سلام و آرزوی موفقیت

متقاضیان گرامی،  با توجه به راه اندازی "سامانه مهمان و انتقال دانشگاههای علوم پزشکی وزارت متبوع"  فرایند ثبت نام  پذیرش مهمانی  درنیمسال دوم 96-95  بشرح ذیل می باشد:

براساس برنامه ریزی وزارت متبوع، رسیدگی به درخواستهای انتقال صرفا در شهریور ماه انجام می گردد. بدیهی است درصورت وصول تقاضای انتقال عینا  اعاده خواهد گردید.

  • کلیه دانشجویانی   که در نیمسال  دوم  سال تحصیلی 96-95 متقاضی مهمانی  می باشند می بایستی از تاریخ 23/8/95  لغایت 12/9/95   به آدرس   زیر مراجعه و ثبت نام نمایند.
  • سامانه ثبت درخواست مهمانی  Http://Guest.behdasht.gov.ir


ضمنا شرایط این دانشگاه بشرح ذیل می باشد لطفا" قبل از هرگونه اقدامی به نکات ذیل توجه نمایید:

1- بدلیل تکمیل ظرفیت، پذیرش دانشجوی رشته پزشکی  ورودی سالهای 92 به بعد امکانپذیر نمی باشد.

2- براساس مصوبه وزارت متبوع و هیئت امنای دانشگاه از دانشجویان میهمان و انتقال متناسب با مقطع و نوع درس شهریه اخذ می گردد. (میزان شهریه همان شهریه دانشجویان مازاد و یا پردیس خودگردان خواهد بود)

3- این دانشگاه هیچگونه تعهدی نسبت به تامین خوابگاه برای دانشجویان مهمان  ندارد.

4- ثبت نام در سامانه هیچگونه حقی را برای متقاضی ایجاد نمی کند و  تصمیم نهایی در رابطه با  پذیرش یا عدم پذیرش دانشجو به عهده کمیسیون مهمانی و انتقال دانشگاه خواهد بود.

5- مسئولیت صحت اطلاعات و مستندات ارائه شده جهت طرح در کمیسیون مهمانی به عهده متقاضی می باشد.

6- این دانشگاه فاقد دوره شبانه می باشد.

7- تقاضای انتقال توام با تغییر رشته پذیرفته نمی گردد.

8- صرفاً درخواست داوطلبانی بررسی خواهد شد که در بازه های زمانی  اعلام شده  در مورد  اسکن کلیه اطلاعات و تکمیل  مدارک مورد نیاز دانشگاه مبدا و مقصد اقدام نمایند.

9- اصل مدارک و مستندات به همراه موافقت دانشگاه مبدا می بایست تا زمان اعلام نتایج کمیسیون نزد متقاضی بماند و از ارسال اصل مدارک به این دانشگاه خودداری نمایند.

10- درخواستهایی که کامل نباشد جهت رفع نواقص به دانشجو عودت می گردد، در صورت عدم تکمیل مورد بررسی قرار نخواهد گرفت. پس از پایان زمان ثبت نام هیچگونه درخواستی پذیرفته نمی گردد.


شرایط پذیرش دانشجوی مهمان :

1- بر  مبنای آیین نامه های آموزشی، ضروریست دانشجو در مقطع "کارشناسی" حداقل یک نیمسال و در مقطع "دکتری عمومی" حداقل دو نیمسال تحصیلی را در دانشگاه مبدا گذرانده باشد.

2- بر مبنای آئین نامه آموزشی، دانشجویان مهمان مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی PhD مجاز به اخذ بیش از 50%  واحدهای درسی دوره در مرحله آموزشی نمی باشند.

3- میانگین کل نمرات دانشجو در دانشگاه مبدا در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد، دکتری عمومی پزشکی و دکتری تخصصی PhD حداقل 17 باشد. این مورد شرط ضروری ارزیابی های بعکد امنیتی را در کادر بنویسید    
دفعات مشاهده: 161 بار   |   دفعات چاپ: 33 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر